Anasayfa > Eğitimlerimiz

KAYIT DÖNEMİ DEVAM EDEN EĞİTİMLER

23 – 24 Kasım 2020

III. ÇOCUK VE ERGEN PSİKOTERAPİ EĞİTİMİ

Eğitimin Amacı: Ülkemizde ve dünyada meydana gelen siyasal, sosyal, ekonomik, teknolojik değişimler ve değişen aile yapısının, çocukların gelişim, duygu ve davranışları üzerindeki etkileri … devamı »

EĞİTİMCİLER

Doç. Dr. Sabri Hergüner / Dr. Arzu Hergüner / Öğr. Gör. Başak Demiriz / Öğr. Gör. Yunus Emre Ayna / Öğr. Gör. Sultanberk Halmatov / Kamil Tuzgöl / Kln. Psk. Cenk Adıgüzel / Öğ. Gör. Kln Psk. Hülya Ayna

14 – 15 Eylül 2018

KOGNİTİF (BİLİŞSEL) ve DAVRANIŞÇI TERAPİ EĞİTİMİ

Eğitimin Amacı: Kognitif davranışçı terapiler konusunda eğitim almak isteyen ruh sağlığı profesyonellerinin günlük uygulamalarında sıklıkla karşılaştığı Anksiyete Bozuklukları ve/veya Depresyon tabloları  … devamı »

EĞİTİMCİLER

Prof. Dr. Mehmet Sungur

15 – 16 Eylül 2018

AİLE DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ

Eğitim İçeriği: Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı Gerçek Kişiler ve Özel Hukuk Tüzel Kişileri ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarınca Açılacak Aile Danışmanlığı Merkezleri Hakkında Yönetmelik ve 09/2012 tarihli Gerçek Kişiler ve Özel Hukuk Tüzel Kişileri ile Kamu Kurum … devamı »

EĞİTİMCİLER

Kln. Psk. Cenk Adıgüzel

5 – 6 Mayıs 2018

KISA SÜRELİ ÇÖZÜM ODAKLI TERAPİ EĞİTİMİ

Eğitim İçeriği: Çözüm odaklı kısa süreli danışma yöntemi, soruna odaklanmaktansa çözüme odaklanır. Danışanın güçlü yönleri üzerine yoğunlaşır. Çözüm, danışanın kendinden kaynak alır ve bu durum danışanın öz güveni üstünde de olumlu bir etki yaratır … devamı »

EĞİTİMCİLER

Dr. Öğr. Üyesi Itır Tarı Cömert